MAXIN’S life

MAXIN´S – WOMEN´S DAY

Pokud chcete pomoct, věnujte OZ DAMI 2 % z daní.

Formulář pro převod 2 %
Darovat přes systém dekujeme.cz (
dakujeme.sk)

Můžete přispět i na transparentní účet č. 3.
IBAN SK3709000000000505188432

V MAXIN´S Group, tak jako minulé roky, jsme se rozhodli Mezinárodní den žen oslavit jinak, netradičně. Namísto koupených květin pro naše něžnější, krásnější polovičky, kolegyně i obchodní partnerky, jsme pomyslně vybranou sumu věnovali na dobrou věc. Darovací smlouvou kromě drobné hmotné podpory přispíváme pro zdravotně znevýhodněné dětičky a jejich rodiny pro Občanské sdružení DAMI. Pomoct tak můžete i vy, podívejte se jak.
Občanské sdružení DAMI
je mimovládní, neziskové a nepolitické sdružení, které bylo založeno na pomoc dětem s těžkým zdravotním znevýhodněním a jejich rodinám. Sdružení zabezpečuje vzdělávání a denní péči těchto dětí a přispívá ke zlepšování jejich zdravotního stavu.

Primárním záměrem OZ DAMI je formou aplikované behaviorální analýzy (ABA) zvýšit potenciál dítěte ve všech oblastech jeho života a zlepšit tím i fungování rodiny.
Pomoci znevýhodněným dětem, především s různými autistickými formami poruch, můžete i vy. Ať už jednorázovou pomocí, zřízením trvalého příkazu alespoň v malé formě pomoci, nebo přispěním 2% z daní v ročním zúčtování.
Podpoříte tím dobrou věc a pomůžete především dětem, které se potřebují začlenit do „normálního“ života. Svět nás dospělých je i svět dětí, s postižením i zdravých. Vytvářejme společně krásnější místo pro všechny.
Děkujeme jménem společnosti MAXIN´S Group i jménem OZ DAMI.

IBAN SK3709000000000505188432

http://www.ozdami.sk/o-nas 

Hledáte práci?

Nechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Zadejte vaše telefonní číslo.
Souhlaste se zpracováním osobních údajů.

Správa sa odosiela ...