Zavolejte nám bezplatně:

Jako člen náborového týmu budete hrát klíčovou roli při vyhledávání, identifikaci a náboru talentovaných profesionálů. Budete spolupracovat s různými odděleními, abyste pochopili jejich potřeby a aktivně přispívali k formování týmu odborníků na nejvyšší úrovni.

Pokud máte vášeň pro nábor a hledáte příležitost posunout svou kariéru na další úroveň, těšíme se na vaši přihlášku.

Náplň práce

  • Systématické vyhledávání vhodných kandidátů pro obsazení pracovních pozic v rámci organizace.
  • Obory nižšího a středního stupně.
  • Efektivní a cílená prezentace pracovních příležitostí prostřednictvím různých kanálů, včetně online platform, inzertních portálů a sociálních médií.
  • Strukturovaný přístup k vedení pohovorů s cílem získat komplexní obraz o dovednostech, schopnostech a osobnostních vlastnostech uchazečů.
  • Vytváření a udržování profesionálních vztahů s klienty.

Benefity

  • Nabízíme konkurenceschopnou mzdu od 37 000 Kč/měsíčně.
  • Kromě základní mzdy jsou k dispozici motivační bonusy.
  • Odměnu za úspěšné dosažení stanovených cílů a targetů.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Jste silná osobnost, která se při komunikaci s kandidáty cítí jako ryba ve vodě.
  • Máte zájem o růst a vzdělání.
  • Máte rádi trochu adrenalinu a jste silně motivovaný/á na výsledek.
  • Zájem práce na Home office.
  • Stabilnost, empatie, silný týmový duch

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.