Zavolejte nám bezplatně:

Přivítejte výzvu jako Branch Manager! Jste připraveni vzít na sebe klíčovou roli v řízení a rozvoji naší pobočky? Hledáme vášnivého lídra s excelentními organizačními schopnostmi, který dokáže motivovat tým k dosahování vynikajících výsledků.

Připojte se k nám a společně budujme inovativní prostředí v odvětví.

Náplň práce

  • Navrhování a implementace strategií pro rozvoj obchodní činnosti, vyjednávání s klienty.
  • Řízení a motivace obchodního týmu k dosahování cílů.
  • Udržování silných vztahů se stávajícími klienty.
  • Analýza trendů na trhu práce.

Benefity

  • Motivační mzda a bonusový systém podporující excelentní výkony zaměstnanců.
  • KPI – definované ukazatele klíčové úspěšnosti umožňující hodnocení a sledování pracovního výkonu.
  • Možnost využívání firemního automobilu.
  • Poskytnutí moderního počítačového vybavení a mobilního telefonu.
  • Stravenkové lístky.
  • Kvalitní firemní oděvy s logem společnosti.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Aktivní, proaktivní a energický přístup k práci.
  • Schopnost soustředit se na klíčové úkoly.
  • Cílevědomý, ambiciózní

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.