• Přidáno před 6 měsíci

Koordinátor/Tlumočník v Ukrajinštině a Češtině

  • Výkon práce Brno
  • Typ pracovních úvazků Pracovní smlouva
  • Průmysl Administrativa
34 000 Kčměsíčně
Zavolejte nám bezplatně:

Máte rádi výzvy? Nesnášíte stereotyp? Máte spoustu nápadů a nebojíte se je říct? Tak hledáme právě Vás! Rozhodli jsme se přijmout nového kolegu na pozici tlumočníka!

Pokud mluvíte ukrajinsky, umíte i česky, jste nezávislí, komunikativní, proaktivní a zvládnete stresové situace, neváhejte a přihlaste se!

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • podpora ukrajinsky mluvících zaměstnanců
  • komunikace s přidělenými zaměstnanci v ukrajinském jazyce (přehled docházky zaměstnanců)
  • příprava pracovních smluv, poskytování vstupního školení a ukončování pracovních poměrů
  • komunikace s dodavateli, zajištění OOP, vstupní lékařské prohlídky a ubytování pro zaměstnance
  • reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • motivační finanční ohodnocení ve slibné oblasti
  • odborná příprava a podpora v průběhu celého pracovního poměru
  • služební vůz na pobočce
  • notebook a mobilní telefon
  • firemní oblečení
  • pružná pracovní doba
  • propagace zdravého životního stylu
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • finanční příspěvek na stravování

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost Ukrajinského a Českého jazyka (slovem i písmem)
  • nezávislost
  • schopnost komunikace
  • rozhodnost, spolehlivost
  • flexibilita

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.