Zavolejte nám bezplatně:

Hledáme šikovné, samostatné a velmi komunikativní kolegy, kteří mají „nos“ na vyhledávání lidí – dokážou je dobře odhadnout a zároveň mají obchodního ducha. Sháníme zkušeného náborového specialistu, který dobře rozumí specifickému prostředí personálních služeb.

Přidejte se do realizačního týmu!

Náplň práce

  • Aktivní hledání a oslovení vhodných kandidátů pro obsazení volných pracovních pozic v souladu s potřebami společnosti.
  • Používání vhodných médií a kanálů pro šíření inzerátů s cílem maximalizovat dosah.
  • Vyhledávání vhodných kandidátů na generické pozice.
  • Identifikace a využívání různých zdrojů, jako jsou online pracovní portály, sociální sítě a pod., pro získání potenciálních kandidátů.

Benefity

  • Platové ohodnocení začíná od částky 30 000 Kč/měsíčně.
  • Možnost využívání home office, poskytující zaměstnancům flexibilitu.
  • Moderní telefonní a počítačové vybavení.
  • Atraktivní bonusový systém k ocenění úsilí a motivaci.
  • Stravenkové lístky.
  • KPI pro hodnocení a zlepšování pracovního výkonu.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Osoba aktívně se věnující náboru pro vyhledávání zaměstanců
  • Osoba zaměřená na stabilitu a s empatickým přístupem k lidem.

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.