Zavolejte nám bezplatně:

Přidej se k nám do týmu jako SENIOR RECRUITER!

Zaměstnáme vášnivého a zkušeného RECRUITERA, který se připojí k naší pobočce v Pardubicích.

Pokud hledáš stabilní a zajímavou práci v přátelské firemní atmosféře a chceš se podílet na budování úspěchu naší společnosti, pak neváhej a zašli nám svůj životopis. Těšíme se na Tebe!

Náplň práce

  • Řízení projektů v oblasti náboru zaměstnanců a inzerce volných pracovních míst.
  • Výběr vhodných kandidátů z interní databáze a externích zdrojů.
  • Samostatné vedení výběrových pohovorů a hodnocení kandidátů.
  • Pravidelná komunikace s klienty a doporučování vhodných kandidátů.

Benefity

  • Mzda od 35 000 Kč/měsíčně.
  • Zajímavé KPI a procenta z fakturace.
  • Možnost 3x týdně Home office.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti.
  • Stabilní a zajímavou práci v úspěšné společnosti.
  • Příležitost začít budovat svou kariéru.
  • Přátelskou firemní atmosféru.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Zkušenosti v oblasti náboru.
  • Schopnost efektivně komunikovat s klienty i kandidáty.
  • Schopnost pracovat efektivně v týmu a komunikovat s kolegy.
  • Schopnost plánovat a organizovat náborové projekty a vést výběrové procesy s efektivitou a precizností.

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.