Zavolejte nám bezplatně:

Hledáme do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Operátora ve výrobě. Pokud máte manuální zručnost, chuť pracovat a rádi byste se podíleli na výrobním procesu, pak je tato pracovní příležitost pro Vás!

Náplň práce

  • Jednoduchá montáž plastových komponentů do finálního výrobku.
  • Detailní vizuální kontrola výrobních plastových dílů.
  • Identifikace a řešení možných defektů nebo nesrovnalostí.
  • Dodržování přesných montážních postupů a norem.
  • Práce v třísměnném režimu, který zajišťuje nepřetržitou výrobu.

Benefity

  • Základní mzda: 21 730 Kč
  • Průměrná mzda: 33 920 Kč
  • Noční příplatek: 10 %
  • Poobědní příplatek: 5 %
  • Víkendový příplatek: 50 %
  • Příplatek za státní svátek: 100 %
  • Nárok na dovolenou 20 dní
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč (55 % hradí zaměstnavatel)
  • Doprava ZDARMA
  • Příspěvek na ubytování ve výši 3 500 Kč
  • Stabilní a perspektivní práci v příjemném prostředí

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Manuální zručnost
  • Chuť pracovat
  • Týmová práce
  • Spolehlivost a preciznost
  • Flexibilita a ochota pracovat v nočních směnách, o víkendech a během státních svátků.

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.