Zavolejte nám bezplatně:

MY TĚ NEHLEDÁME, MY NA TEBE ČEKÁME,

Tímto Tě zveme mezi nás, MAXIN´S GROUP V ČR ROSTE

Popis pozice:

Naším posláním jsou spokojení zaměstnanci, kteří mají ke své práci vytvořeny dobré podmínky, jsou zaplaceni podle svých představ a mají energii na rozdávání. Očekáváme však loajalitu a silnou orientaci na výsledek. Pokud je toto i Tvůj životní styl, jsi náš člověk. Zveme do našich řad osobnost, která bude současný tým podporovat jako ADMINISTRATIVNÍ PODPORA a PODPORA NÁBORU PRACOVNÍKŮ

Činnosti na pozici:

  • budeš každý den v kontaktu s našimi kandidáty, budeš se jim snažit odpovědět na jejich dotazy a budeš jim dávat možnost být naším zaměstnancem
  • budeš zadávat inzerci a tu také společně s marketingovým oddělením spravovat
  • budeš sledovat reakce na jednotlivé pozice a tyto na týdenní bázi vyhodnocovat
  • budeš ale i v kontaktu s našimi koordinátory, terénními náborovými pracovníky a vždy jim pomůžeš, pokud budou potřebovat nějakou dokumentaci či potvrzení
  • budeš kontrolovat faktury, budeš komunikovat s úřady a budeš kontrolovat termíny
  • velkou výhodou je, že se jedná o kumulovanou pozici v tomto okamžiku, ale v budoucnu to budou 2 samostatné pozice, takže si budeš moct zvolit směr, který ti bude bližší

Co za to?

  • mzda dohodou
  • zázemí v moderním Office Parku v Ostravě
  • pracovní pomůcky (notebook, telefon), aby odpovídaly komfortu, který k práci potřebuješ
  • bezva kolegy sršící humorem, ale když je třeba zabrat, tak zaberou
  • fajn šéfovou, která je přísná, ale lidská

Co musíte umět?

Základním předpokladem je, že jsi:

  • velmi komunikativní a máš dokonalý smysl pro organizaci a plánování
  • jsi precizní a spolehlivý/á
  • a především, že chceš…

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.